آرم پارک علم و فناوری مازندران

مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر

آرم دانشگاه امام خمینی نوشهر
صفحه اصلی » اسلایدشو
دیدار نوروزی رئیس پارک علم و فناوری مازندران با واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد
» تاریخ انتشار: 14:30:6 1397/1/27
به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوري مازندران، نشست نوروزي رئيس پارک علم و فناوري مازندران و مديران مراکز رشد با مديران هسته ها و واحدهاي فناور مستقر در روز چهارشنبه 22 فروردين ماه 97 در دانشکده امام محمد باقر (ع) ساري برگزار شد.

دکتر علي معتمدزادگان در نشست نوروزي با مديران مراکز رشد و مديران هسته‌ها و واحدهاي فناور مستقر در پارک علم و فناوري مازندران ضمن تبريک سال جديد اظهار کرد: ابتداي سال 97 با خبرهاي مقدار داغ و تکان دهنده‌اي در حوزه اقتصادي و قيمت ارز مواجه هستيم. وي با اعلام اينکه تحريم‌ها هميشه براي کشور فرصت ايجاد کرده است، تصريح کرد: در سايه تحريم بحث تقويت توليد ملي مطرح مي‌شود، نگاه مصرف کننده و صنايع بزرگ به توانمندي‌هاي داخل منعطف مي‌شود.

رئيس پارک استان در ارتباط با اقدامات انجام شده در سال 96، بيان کرد: اتفاقات خوبي در استان رقم خورده است، ارتقا سطح پارک استان و تملک زمين پرديس پارک علم و فناوري انجام شده است که بيشتر تمرکز و توجه ما به مباحث زيست فناوري است.

معتمدزادگان از برنامه ريزي براي احداث دو مرکز رشد  در شهرستان هاي تنکابن و بهشهر خبر داد و گفت: خانواده پارک علم و فناوري استان با ايجاد اين دو مرکز بزرگتر خواهد شد.

وي با اعلام اينکه در سال 96 بحث توانمند سازي هسته ها و شرکت ها را جدي گرفتيم، گفت: اين دوره ها در حوزه‌هاي مختلف برگزار شده است و اين در سال 97 اين دوره‌ها به صورت متمرکز پيگيري مي‌شود.

رئيس پارک علم و فناوري مازندران در ادامه از برنامه ريزي براي تداوم برگزاري کارگاه هاي  آموزشي خبر داد و گفت:  کارگاه هاي آموزشي  متناسب با نياز شرکت‌ها برگزار مي‌شود.

وي اضافه کرد: در پارک علم و فناوري مازندران به اهداف پيش بيني شده فاصله داريم، به اين دليل که حرکت صنفي در بين هسته ها و واحدهاي فناور مستقردر پارک مشاهده نمي‌شود.

معتمدزادگان در پايان گفت: نياز سنجي مناسب توسط شرکت ها مستقر در پارک علم و فناوري مازندران انجام شود و نيازهاي به صورت گروهي مطرح و مديران مجموعه نسبت به رفع نيازها اقدام خواهند کرد.