آرم پارک علم و فناوری مازندران

مرکز رشد و نوآوری واحد‌های فناور نوشهر

آرم دانشگاه امام خمینی نوشهر
صفحه اصلی » اسلایدشو
معرفی شبکه نوآوری و فناوری مازندران (مینونت)
» تاریخ انتشار: 11:33:37 1400/7/6
شبکه نوآوري وفناوري مازندران
مينونت(شبکه فناوري و نوآوري مازندران) بمنظور ايجاد عدالت اجتماعي و ارائه خدمات در حوزه دانش و فناوري، مشاوره هاي فني و کسب وکار، ايجاد بستر مناسب جهت ارتباط کليه اعضا با يکديگر، دريافت خدمات برخط فناوري و نوآوري و هر آن چيزي که راه اندازي يک کسب وکار متکي به آن است، با تفاهم نامه مشترک معاونت علمي رياست جمهوري، استانداري مازندران و پارک علم و فناوري مازندران ايجاد شده است.
چگونه از خدمات شبکه نوآوري و فناوري مازندران بهره مند شويم؟
جهت بهره مندي از خدمات و ارائه خدمات خود در شبکه مينونت ابتدا بايد عضو https://www.minonet.org شويد. با عضويت ميتوانيد وارد بخشهاي مختلف خدمات مينونت شويد. در بخش شيپورچي و تالار گفتگو با اعضاي شبکه وارد تعامل دوجانبه شويد و ميتوانيد از آنها دعوت کنيد تا دنبال کننده شما در شبکه باشند. اعضاي حقوقي مي توانند برگزار کننده آموزش و رويداد در شبکه باشند و يا فضاهاي کاري خود را به اشتراک بگذاريد و محصولات فناورانه خود را در شبکه معرفي نماييد. استفاده از محتواهاي مرتبط با نوآوري و فناوري و کسب وکار و همچنين پادکست هاي ايجادشده از ديگر خدمات به اعضاي شبکه مي باشد. دسترسي براي انواع محصولات فناور استان و ارتباط با شرکتهاي مختلف براي اعضاي شبکه از مزاياي عضويت در شبکه نوآوري و فناوري مازندران مي باشد.

شبکه نوآوري و فناوري مازندران بصورت روزانه در کانال اينستاگرامي خود پادکست‌هايي در حوزه کارآفريني و دانش مربوط به آن را ايجاد کرده و منتشر مي‌کند که تنها يک دقيقه از وقت شما را مي‌گيرد، همچنين اطلاع‌رساني‌هاي مربوط به همايش‌ها و برنامه‌هاي پيش رو را در اين کانال اطلاع رساني مي‌کنيم.